Król Lew 4 (i inne dyskusyjne pomysły ze świata animacji)

Tutaj rozmawiamy o disnejowskich filmach, zarówno kinowych, jak i tych, które wchodzą na DisneyDVD.

Re: Król Lew 4 (i inne dyskusyjne pomysły ze świata animacji)

Postprzez SharpShock77 » Wt wrz 08, 2009 1:52 pm

http://www.filmweb.pl/topic/1147801/0+o.html no proszę ,proszę oto temat założony przez Daguchne.
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana... Napoleon Bonaparte
Prawdą jest to, co wytrzyma próbę doświadczenia...Albert Einstein
Kto życia nie ceni, nie wart go... Leonardo da Vinci
SharpShock77

GG: 0

Postprzez jupix » Wt wrz 08, 2009 5:22 pm

Cóż, jedni lubią techno, a inni wartościowszą muzykę.
Jedni wolą 13 posterunek, a inni inteligentne komedie.
Tak samo z tym. Choć ja o takiej osobie już mogę powiedzieć pare słów (niezbyt miłych :) )
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Postprzez SharpShock77 » Pt wrz 18, 2009 8:35 am

Tak ,ale nie trzeba rozpowiadać na forach że to jest "gniot" itp...Napisane w temacie przez Daghune na filmwebie o królu lwie- "ogółem wszystko to, co jest zazwyczaj wyśmiewane jako standard w filmach Disneya. Przeciętność, proszę państwa, przeciętność straszna, ale dobrze rozreklamowana" co chciałaś przez to powiedzieć Daghuna ??? : :x
Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana... Napoleon Bonaparte
SharpShock77

Postprzez jupix » Pt wrz 18, 2009 1:35 pm

W najbliższym czasie do kin wejdą:
-Klopsiki i inne zjawiska pogodowe - Sony Pictures. Chyba jest postęp po Sezonach na misia.
-9 - Tim Barton znów zachwyca. Takiego filmu animowanego nie pamiętam.
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Postprzez nicol » Wt wrz 22, 2009 7:03 am

Pamietam, że z rok dwa temu przezylam zgon eufori jak na oficialnej stronie disneya oglosili ze robia nowego krola lwa. Ale z tego co pisalo wynikalo ze nie bedzie to kontynuacja ale cos jaby remake polaczenie animacji z musicalem O____O
Co do 2 TLK to widze ze nie przypadla wiekszosci do gustu jak dla mnie jest swietna i osobiscie jakos wole 2 moze dlatego ze jestem szalona fanka KovuxDDD
nicol

Imię: Nicol Christopher
GG: 6164085

Postprzez SharpShock77 » Śr wrz 23, 2009 3:51 pm

Ja też lubię bardzo część drugą i uważam że jest świetna ,ale od jedynki BARDZO daleko ;]... Nowego króla lwa? Gdzie to przeczytałaś bo raczej nie na oficjalnej stronie Disney'a ...
SharpShock77

Postprzez Allhambra » Wt wrz 14, 2010 12:44 pm

Powiem wam szczerze - nie wiem czy będzie, ale modlić się będę do wszystkich bogów, by.......NIE BYŁO KRÓLA LWA 4.
Jestem wychowana na tym przepięknym filmie. Miał ogromny wpływ na moją twórczość rysunkową, na fanfiki itp. Dzisiaj, kiedy słyszę "och pliz, napiszmy petycję o KL4 albo wogóle !!!1111!!!!1111" sorki, ale krew mnie zalewa.
Co powiecie, jeśli wyjdzie KL4, okaże się absolutną KLAPĄ? Wtedy będziecie gadać "O Bosz, jaka masakra, film beznadziejny..."itp. Zastanówcie się, czy jest sens ruszać klasykę? Ten film jest kultowy sam w sobie, i żadnych "pomocy" mu nie potrzeba. ZWŁASZCZA 100000000000 nowych części....x.x
Allhambra

Imię: Paula.
GG: 25993059

Re: Król Lew 4 (i inne dyskusyjne pomysły ze świata animacji

Postprzez Szympi » Wt cze 07, 2011 6:09 pm

Ja, mimo, iż jedynkę oglądam codziennie i płaczę przy niej, jest to moja mania nr.1 to nie chcę czwórki. Patrząc na "Hannah Śmietanach" czy "Powodzenia, Karol!" lub inny SłItAśNe pełnometrażowe ścierwa w 3D (poza paroma wyjątkami, mi się z 3D podobał tylko "Toy Story" i "Rodzinka Robinsonów"), to najwięksi fani (w tym ja) okryli by się hańbą, zwłaszcza, że na 100% będzie to w 3D (chyba, że jak Warner Bros przy "Harrym Potterze i Insygnii Śmierci: Cz.1" zapomną zmienić film ;D). Chyba że Król lew 4 MUSI BYĆ koniecznie, to nie chcę żadnych Czas Kovu, dziecko Kiary, teściowa Nali, itp. tylko dzieciństwo Skazy i Mufasy, oraz panowanie Ahadiego. Tyle usłyszycie ode mnie w sprawie czwórki.
Cóż jedynka to arcydzieło i nic jej nie przebije, dwójka też fajna, chociaż do jedynki jej daleko (Dubbing dorosłej Kiary był masakrejszyn, animacja woła o pomstwe do nieba, oraz zrezygnowano z samobójstwa Ziry, czego im nigdy nie wybaczę.... Chociaż dla mnie w oryginale i tak popełniła samobójstwo, a twórcy mówią wręcz przeciwnie).
Spójrz na gwiazdy. To z nich patrzą na nas wszyscy władcy z przeszłości. Jeśli będziesz samotny, nie zapomnij, że ci królowie pośpieszą ci z pomocą. I ja także.
Szympi

Imię: Szymon

Postprzez cziksel » Śr cze 15, 2011 1:31 pm

O królu lwie cztery nie słyszałam, ale na profilu Disneya youtube pojawił się zwiastun króla lwa 1 w wersji 3D ^^. Pomijając fakt, że wg mnie, 3D nie pasuje do tego filmu, marzę o tym, żeby zobaczyć ten folm na wielkim ekranie :D
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Postprzez mateusz » Śr sie 21, 2013 4:36 pm

A dla mnie Disney mógłby zrobić kontynuację sagi Król Lew w formie serialu na Disney Chanel. Mogłoby się sprawdzić.
mateusz

Imię: mateusz

Postprzez Maciek! » Pt sie 23, 2013 3:05 pm

Dałem kiedyś ten link? Nie pamiętam, ale jakby co...

http://panmilus.blogspot.com/2012/09/se ... nigdy.html ;)

Apropo "Król Lew 4" i nie tylko... :lol:
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez izaulka » Cz lis 06, 2014 10:49 pm

izaulka

Imię: Iza

Poprzednia strona

Powrót do Filmy