Pamiętnik księżniczki (2001)

Tutaj rozmawiamy o disnejowskich filmach, zarówno kinowych, jak i tych, które wchodzą na DisneyDVD.

Pamiętnik księżniczki (2001)

Postprzez Quacky » Wt kwi 12, 2005 6:23 pm

Jedna z czeskich komercyjnych telewizji, TV Nova będzie emitować film "Pamiętnik księżniczki" pod tytułem "Deník princezny". Na tym nic niezwykłego, ale Nova czas od czasu puszcza tzw. Megafilmy. Megafilmem jest film, który już ma jakieś znaczenie. Przeszłymi Megafilmami były takie hity, jak Harry Potter czy Władca Pierścieni. No i teraz Megafilmem oznaczono Pamiętnik księżniczki! Sam jestem ciekawy, jaki będzie czeski dubbing. W polskiej wersji niedawno emitowanej na TVP były słychać tylko oryg. głosy a lektora. To jest chyba jedyny powód, dlaczego wolę oglądać czeską telewizję bardzej niż polską. :?
Dulík: Zítra je první den školy. Deset měsíců budeme čučet na třídní zdi!
Kulík: Taková ztráta času, stejně toho víme víc než učitelé!
KD: W/WDC 169 A
Quacky

Postprzez sandrita » Śr kwi 13, 2005 8:37 am

ja nie ogladalam tego pamietnika ksiezniczki...dla mnie to taki film dla malych dzieci :]
"Sound the bugle now - play it just for me
As the seasons change - remember how I used to be
Now I can't go on -I can't even start
I've got nothing left - just an empty heart(...)" Bryan Adams
sandrita

Postprzez esio » Śr kwi 13, 2005 12:17 pm

Skąd wiesz, że dla małych dzieci, skoro go nie oglądałaś?
esio

Postprzez Maciek! » Śr kwi 13, 2005 4:05 pm

sandrita napisał(a):dla mnie to taki film dla malych dzieci :]

No nie powiedział bym.

Orginał książkowy [czytałem, Yhe!] jest przeznaczony dla nastolatków film jest zrobiony oczywiście "dla całej rodziny". :roll:
Oglądałem go z trzema kuzynami [w wieku 8, 18 i 22] i się ubawiliśmy.

Wątek miłosny nie jest jakiś wyjątkowy ale morze być. Poza tym jakoś po prostu mnie nie bierze w filmach Amerykański to całe gadanie że jakaś dziewczyna jest najpopularniejsza w szkole a oczywiście jest jakaś odłożona na margines. Uwarzam że sposób w jaki to w filmach tego typu przedstawiają jest dosyć przesadzony... No ale co kraj to obyczaj. :wink:

Generalnie luźna, zabawna i przyjemna komedyjka.
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez sandrita » Śr kwi 13, 2005 9:09 pm

ej no nie ogladalam calego ale z tego co widzialam..urywki..taki kolory film.nie lubie takich,wole o tematyce przyrodniczej- o zwierzetach bo kocham zwierzatka <3
wczoraj byl zajebisty film na polsacie "Instynkt" ,zawarte w nim byly bardzo wazne wartosci...czlowiek powinien wspolgrac z przyroda bo nie jest najwazniejszy na swiecie...
"Sound the bugle now - play it just for me
As the seasons change - remember how I used to be
Now I can't go on -I can't even start
I've got nothing left - just an empty heart(...)" Bryan Adams
sandrita

Postprzez Iris » Śr kwi 13, 2005 9:45 pm

Maciek! napisał(a):
sandrita napisał(a):dla mnie to taki film dla malych dzieci :]

No nie powiedział bym.

Popieram ; ) Sandrito, przeczytaj książkę, szczerze polecam. Film ocenzurowali, bo nie wypadało, aby dzieci przysłuchiwały się rozmowom na temat fantazji seksualnych Mii, dotyczących boskiego Josha, czy - już później - Michaela. Najpierw zapoznaj się z materiałem, który chcesz komentować, a dopiero później skomentuj. A zresztą, nawet gdyby był 'dla dzieci'... Przecież większość produkcji Disney'a przeznaczonych jest właśnie dla dzieci. I osobiście, choć po ekranizacji spodziewałam się czegoś troszkę innego, nie myślę, że była ona aż tak dziecinna i beznadziejna, aby nie obejrzeć. O. xP

Edit. A "Instynktu" nie oglądałam. Mogłam podziwiać tylko zapowiadające jego reklamy ^^
Możesz patrzeć, nie tykaj.
Iris

Powrót do Filmy