Anastazja

Tutaj rozmawiamy o disnejowskich filmach, zarówno kinowych, jak i tych, które wchodzą na DisneyDVD.

Anastazja

Postprzez kepik » Śr sie 20, 2008 5:01 pm

Tak tak wiem, że to nie Disney ale,pomysł na film był Disneya, i z tego co wiem Disney miał już szkice i napisał nawet piosenki (Wspomnienia z Dawnych lat i Płynie Czas, Liczę Dni) do filmu jednak Disney zrezygnował i pomysł zrealizowała firma Fox (o ile dobrze pamiętam)
Obrazek

Moim zdaniem Anastazja to równie piękny film jak Pocahontas czy Śpiąca Królewna, ładnie wykonane i piękne piosenki (2 prawdopodobnie z wytwórni Disneya), fabuła jak dla mnie ma ciekawe i miłe zakończenie :) Jest to jeden z moich ulubionych filmów , tylko tyle ,że jest to, że to nie Disney ale w połowie można powiedzieć, że tak! :mmhead:
A wy oglądaliście ten film?
Jeśli to to co o nim sądzicie?
kepik
Zaczarowany w Disneyu

Re: Anastazja

Postprzez kepik » Cz sie 21, 2008 9:33 pm

No co tak cicho? :)
Nic nikt nie pisze 8)
kepik
Zaczarowany w Disneyu

Postprzez myszka_chan » Pt sie 22, 2008 7:06 am

Też się zastanawiam co tu tak cicho :P.

"Anastazję" mam na kasecie VHS. Odkąd ją dostałam oglądałam ją wiele razy na przemian z filmami Disneya. Pomimo tego iż to nie jest disneyowska bajka film ogląda się przednio. W filmie, oprócz piosenek, zachwycało mnie użycie animacji komputerowej, mowa oczywiście o efektach specjalnych- z perspektywy obecnych czasów, te efekty specjalne lekko trącą już myszką (bez skojarzeń z moim nickiem >.<) jednak wtedy robiło to na mnie ogromne wrażenie.
myszka_chan

Postprzez Brat Be 761 » Pt sie 22, 2008 7:33 am

Ja mam jakąś dziwaczną wersje na kasecie w której jest lektor polski , reszta jest po niemiecku , a czasami przeskakuje na włoski :x I na dodatek dźwięk jest tak ustawiony że w niektórych momentach nie słychać lektora... Rzadko film oglądam ale w dzieciństwie mogłem go oglądać kilka razy dziennie (bo mi wtedy taka wersja nie przeszkadzała). Film ogólnie bardzo dobry i z dobrą animacją komputerową...ale ja wolę "Droga do El Dorado" ;)
Brat Be 761
D'Oh!

Imię: Igor
GG: 0

Postprzez Yua » So sie 23, 2008 10:00 am

No cóż,ymm, wstyd przyznać,ale ja do 10 roku życia myślałam,że Anastazja jest wytworem Disney'a :oops:
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Postprzez DeeDee » N sie 24, 2008 7:47 pm

Yua napisał(a):No cóż,ymm, wstyd przyznać,ale ja do 10 roku życia myślałam,że Anastazja jest wytworem Disney'a :oops:

Ale tak właściwie, jeśli film jest dobry, to co za różnica kto go zrealizował??

Anastazję oglądałam raz i to tak dawno temu, że już nawet nie jestem w stanie streścić o czym jest ten film, dlatego nie mogę się zbytnio wypowiedzieć :?
DeeDee

Postprzez Yua » Pn sie 25, 2008 6:13 am

Anastazję oglądałam raz i to tak dawno temu, że już nawet nie jestem w stanie streścić o czym jest ten film, dlatego nie mogę się zbytnio wypowiedzieć :?

Rzeczywiście,ja pamiętam tylko scenę, że Anastazja spadała (chyba z mostu??)
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Postprzez kepik » Pt sie 29, 2008 9:10 am

Jak ktoś chce to tu można posłuchać niektóre piosenki, pamiętam , że kiedyś na youtube ktoś dał początek filmu ale albo nie ma albo nie mogę znaleźć
a tu najlepsze piosenki z filmu:
http://pl.youtube.com/watch?v=dP665xb8-XY - Anastazja - Płynie czas, liczę dni (Dawne Dni)
http://pl.youtube.com/watch?v=7chBYcoWx ... re=related - Anastazja - Bo jeśli Ja to Zrobię (Nauka)
http://pl.youtube.com/watch?v=wmk74tO8lZE - Anastazja - Wspomnienia z Dawnych Lat

kepik
Zaczarowany w Disneyu

Postprzez Anya » Wt wrz 30, 2008 4:10 pm

Pamiętam, że jak byłam mała to potrafiłam oglądać ten film 12/24. :D Bo magnetowid był w pokoju rodziców. :lol: :oops: Ale nawet teraz nie przeżyję tygodnia bez Anastazji. :oops: A dzieckiem już dawno nie jestem.

To skoro już tak tu piszę, to uhm... Kogo zawsze najbradziej lubiliście w tym filmie? :D Ja chyba Dymitra. :D
Anya

Postprzez kepik » Pt paź 03, 2008 7:37 pm

ja oczywiście Anastazję :)
aha i pamiętam zawsze jak na Polsacie w Wielkanoc (zawsze) leciała Anastazja ale po ang z lektorem :( i przez to nie lubię tej stacji bo niektóre filmy chociaż są dostępne z dubbingiem to dają z lektorem ;| Ja i tak kocham pierwszy dubbing do filmu (który mam na kasecie) gdzie Ani podkłada głos Kasia Skrzynecka, i polecam wszystkim kupienie filmu właśnie z tym dubbingiem bo jest na prawdę świetny :)
kepik
Zaczarowany w Disneyu

Postprzez Anya » Pn lut 02, 2009 11:25 pm

A pamiętacie drugi polski dubbing, ten co raz puścili na tvp1? Po 10 latach udało mi się znaleźć 4 piosenki w tej wersji na YouTube. Z "Learn To Do It" (Nauki) można boki zrywać. I teraz szukam całego filmu z tym dubbingiem, bodajrze Joanna Trzepiecińska dawała głos Anastazji. Jeśli ktoś jakimś cudem to wtedy nagrał, to bardzo proszę o kontakt na anya.pooka@gmail.com. ;)
Anya

Postprzez Minky » Cz lut 05, 2009 8:30 am

To to miało dwa polskie dubbingi?
Pamiętam tylko ten ze Skrzynecką i Kawalcem. Podzielisz się likiem, czy nie? xD
Minky

Imię: Magdalena
GG: 1372890

Postprzez Anya » N lut 15, 2009 3:07 am

http://www.youtube.com/watch?v=X51tkgHD0F0 to jest akurat link do "In the dark of the night", ale z niego już łatwo dostać się do pozostałych piosenek, bo wszystkie zaieściła ta samam osoba. :) Ciekawa jestem co o tej wersji powiecie. :D
Anya

Powrót do Filmy