tytuł filmu

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.
Uśmieszki
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :donald: :mickey: :goofy: :pluto: :scrooge: :dopey: :pinocchio: :bambi: :cheshire: :ariel: :timon: :stitch: :sully: :mike: :nemo: :pooh: :piglet: :eeyore: :classic: :mmhead: :ears:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: tytuł filmu

Re: tytuł filmu

Post przez lis » Pt sty 27, 2012 1:50 pm

Witaj,
Prawdopodobnie szukasz "Brzydkiego jamnika".

tytuł filmu

Post przez munda2 » Cz sty 26, 2012 1:16 pm

Witajcie dawno temu kiedy disney nadawany był jeszcze w sobotnie przedpołudnia na jedynce oglądałam film familijny z tej wytwórni. Film był z aktorami i opowiadał o dogu niemieckim. Było małżeństwo żona hodowała jakieś małe psy rasowe (chyba jamniki) a maż był bodajże rysownikiem albo weterynarzem, w każdym razie kiedyś ktoś chciał uśpić szczeniaczka doga niemieckiego i on go przygarnął (trochę wbrew swojej żonie). Potem perypetie całe pies rósł żona się złościła że jej fifunie wymedalowane pieski z byle czym się zadają. Końcówka jest taka że jedzie ta żona z tymi pieskami swoimi na wystawę a maż po kryjomu zawozi tego doga i on wygrywa tą wystawę. Żona sie pyta skąd masz te rozetki a on najpierw nie chce sie przyznać a potem dopiero mówi jej że ten dog zdobył dużo lepsze miejsca od tych piesków tej żony.
Bardzo podobał mi sie ten film i ponieważ my tez mamy w domu małego i dużego psa chciałam pokazać go moim dzieciom.Niestety nie jestem w stanie nigdzie w internecie znaleźć tytułu tego filmu.
Może ktoś z disnyomaniaków będzie wiedział o który film mi chodzi.
Bardzo proszę o pomoc.

Góra

cron